Zawór antyprzepełnieniowy OPW 61-SO
Zawór antyprzepełnieniowy OPW 61-SO

Zawór antyprzepełnieniowy OPW 61-SO

Kod produktu: OPW 61-SO
Cena: 840.00 PLN netto
Bez podatku: 840.00 PLN netto
 
   - LUB -   

 

Zawór antyprzepełnieniowy OPW 61-SO jest prostym i tanim rozwiazaniem w zakresie odciecia załadunku paliwa do podziemnych zbiorników magazynowych. 

Zawór ten jest integralna czescia rury spustowej uzywanej przy napełnianiu grawitacyjnym.

Zawór OPW 61-SO jest łatwy do zainstalowania bez koniecznosci robienia wyłomów w betonie i stosowania specjalnych włazów.

OPW 61-SO jest dwustopniowym zaworem zamykajacym. Kiedy poziom paliwa zbliza sie do ok. 95% obietosci zbiornika, mechanizm zaworu uruchamia sie i zamyka zawór w kierunku strumienia. Zamkniecie zaworu głównego ogranicza przepływ do ok. 18.9 l poprzez zawór obejsciowy. Operator moze wtedy zakonczyc napełnianie oraz rozłaczyć/opróznic rury cysterny. Kiedy poziom przekracza 95% pojemnosci zbiornika, zawór zamyka sie automatycznie za kazda próba napełniania. Po osiagnieciu granicy bezpieczenstwa na poziomie 98% objetosci zbiornika nastepuje zamkniecie zaworu obejsciowego. Przy takim ustawieniu zaworu nie mozliwe jest dolanie jakiejkolwiek ilosci paliwa do zbiornika. Sytuacja ta ulega zmianie, kiedy poziom paliwa opadnie ponizej wartosci zadanej.

Do istalacji zaworu wymagany jest kołnierz montażowy.

Strona na bazie OpenCart PetroMARKET © 2018 Code: www.resp.com.pl